Ubytování v krásné přírodě Beskyd

Vybavení chaty

Chata o velikosti 3+kk, vhodná pro 4 osoby. V přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC, prostorná kuchyň, spojená s obývací částí. V prvním patře se nachází 2 ložnice, každá pro 2 osoby. V jedné z ložnic se nachází WC, dále také malý LCD televizor. Chata je z větší části oplocena tůjemi.

Vytápění:

Je zajištěno krbovými kamny na tuhá paliva. V topné sezoně je dřevo již zahrnuto v ceně.

LOŽNICE:

2x2 postele, samozřejmostí je ložní prádlo, peřiny i polštáže jsou z dutého vlákna.

OBÝVACÍ POKOJ:

Kožená sedací souprava, jídelní stůl - 4 židle, LCD televizor, DVD, internet. Pro malé děti k dispozici krabice s dřevěnými kostkami.

KUCHYŇ:

Prostorná kuchyňská linka, sporák, pečící trouba, vestavěná lednice a myčka na nádobí, automatická pračka, k dispozici utěrky, JAR a houbička na nádobí.

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ:

1x koupelna se sprchovacím koutem + 1x WC, 1x samostatné WC v patře. K dispozici jsou malé i velké ručníky, toaletní papír.

VENKOVNÍ POSEZENÍ:

U chaty je venkovní posezení s grilem, proto doporučujeme vzít si s sebou dřevěné uhlí na grilování. Pro cyklisty máme k dispozici sklepní prostor, kde je možné uschovat si jízdní kola.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ:

U chaty mají děti k dispozici velké pískoviště i s hračkami. Krátkou procházkou 5 min. směrem k obchodu se dostanete na malé dětské hřiště. Další možnost vyžití pro malé děti je zdarma MINI LANOVÝ PARK umístěný v těsné blízkozti velkého lanového parku TARZANIE u lanovky na Pustevny, pěšky cca 15min

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode